Çorlu Evden Eve Nakliyat

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Çorlu merkezli Evden eve nakliyat firmamız başta kapaklı olmak üzere Tekirdağ dan başlayarak tüm Türkiye’mde Nakliyat ve ev taşıma hizmeti vermektedir.

kapaklı nakliyat kişinin ekonomik durumuna göre  yüzdelik olarak fiyat indirimi uygulamaktadır.

       Hizmetlerimiz

kapaklı asansörlü nakliyat

kapaklı asansörlü nakliyat

a.ÇORLU asansör nakliyat;

asansörlü nakliyat sayesinde oldukça kolay olan bir hale gelmesi kişilerinde taşınma için gerçekleştirmeleri işlemleri çok daha az olan bir hale getirmektedir.

Evden eve nakliyatın vazgeçilmez unsurlarında en önemlisi asansörlü nakliyattır çünkü ev eşyası taşınma esnasında ister istemez düşme kayma olayına karşı karşıya kalabilir ama asansörlü nakliyat sayesinde eşyalarınızı evinizin penceresine yanaştırılarak en kolay yöntemle en kısa zamanda gerçekleştirilir.

b.Ambalajlı Nakliyat

Çorlu nakliyat bünyesinde evlerde var olan her çeşit ev eşyasının ambalajları firmamız tarafında özel

kapaklı ambalajlı nakliyat

yapılmaktadır.ambalaj malzemeleri kullanırken açık renk veye özel kumaşlı koltuk takımlarınız için farklı malzemelerle ambalajlanarak koruma altına alınarak eşyalarınızı korunmaktadır.

c.Sigortalı Nakliyat

nakliyat  depolama,Börü ve işyeri taşımacılığı evden eve nakliyat,ev taşıma,nakliyeci,şehirler arası ve şehir içi nakliyat konularında tüm eşyalarınız her türlü kaza ve kırılmalara karşı eşyalarınız sigortalanmaktadır.

e. Marangozlu Nakliyat

Evden eve taşımacılık da en uygun yöntemlerden biride marangozlu nakliyattır. mantolama ve demontalama işlemleri yapan uzman marangozlarımızla daima kaliteli işlemleri yapan ve monte edilen mobilyaların montajı yapılır.siz değerli müşterimizlere  kaliteli ve hızlı monta ve de monta işlemleri yapan marangozlu ustalarımız mevcuttur.

f. İndirimli Nakliyat

Çorlu Nakliyat firmamızın taşımacılık 2005 yılından bu yana aralıksız olarak evden eve nakliyat hizmeti işyeri taşıma şirket taşıma uzman kadrosu ile nakliyatta ugun fiyatta nakliyeci hizmeti sunmaktadır.Geniş araç filomuzla ve her türlü  araçlarıyla siz değerli müşterilerimize evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

© 2020: Çerkezköy Evden Eve Nakliyat, All Rights Reserved | Innovation Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
HEMEN ARA